Wilt u meer informatie?
Neem dan contact met ons op.

Volg ons

Ruben (Teamleider)

Patrick

JOGG-regisseur, Gezonde sportkantine, Gezonde school
patrick@heuvelrugsportiefengezond.nl

John

Sjors Sportief, Quarijn, Bewegen op recept
john@heuvelrugsportiefengezond.nl

Simonetta

Buurtsportcoach Amerongen, Sportspeeltuin Amerongen, Jeugd Sport en Cultuurfonds, Gezonde sportkantine
simonetta@heuvelrugsportiefengezond.nl

Gert

Beweegmenu voor het onderwijs, Jeugd Sport en Cultuurfonds, Sportspeeltuin, Speelbos, Coördinatie LO, Ommetjes
gert@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ronnie

Aangepast sporten, Bewegen op recept, Blessurepreventie
tom@heuvelrugsportiefengezond.nl

Wilco

Buurtsportcoach Leersum, Sportspeeltuin Leersum, Verenigingsondersteuning, Sportcongres
wilco@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ilse

Beweegmenu voor het onderwijs, Sportspeeltuin, Speelbos, BSO, Clubkadercoach, Philadelphia
ilse@heuvelrugsportiefengezond.nl

Tom

PR en Communicatie, Challenges
tom@heuvelrugsportiefengezond.nl