Wilt u meer informatie?
Neem dan contact met ons op.

Kantoorlocatie:

SCC de Binder

Hoflaan 29

3956 ED Leersum

Volg ons

Maikel

Teamleider

Wandelchallenge

maikel@heuvelrugsportiefengezond.nl

John

Buurtsportcoach Maarn/Maarsbergen

Sjors Sportief

Bewegen Op Recept (BOR)

Gezonde Leefstijl Interventie (GLI)

john@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 – 44 31 08 11

Simonetta

Buurtsportcoach Amerongen/Overberg

JOGG – regisseur

Jeugd Sport en Cultuurfonds

simonetta@heuvelrugsportiefengezond.nl

Eelke

Speelbos Driebergen en Amerongen

Vakdocent LO Amerongen en Leersum

eelke@heuvelrugsportiefengezond.nl

Wilco

Buurtsportcoach Leersum

Sportcongres

wilco@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ilse

Buurtsportcoach Doorn

Aangepast Sporten

Beweegmenu voor het onderwijs

Clubkadercoach

ilse@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 - 42 98 15 38

Tom