Wilt u meer informatie?
Neem dan contact met ons op.

Volg ons

Ruben

Teamleider

Wandelchallenge

ruben@heuvelrugsportiefengezond.nl

Patrick

JOGG-regisseur

Gezonde sportkantine

Gezonde school

patrick@heuvelrugsportiefengezond.nl

John

Sjors Sportief

Quarijn

Bewegen op recept

john@heuvelrugsportiefengezond.nl

Simonetta

Buurtsportcoach Amerongen/Overberg

Sportspeeltuin Amerongen

Jeugd Sport en Cultuurfonds

Gezonde sportkantine

simonetta@heuvelrugsportiefengezond.nl

Gert

Beweegmenu voor het onderwijs

Jeugd Sport en Cultuurfonds

 Speelbos Driebergen

Coördinatie LO

Ommetjes

gert@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ronnie

Aangepast sporten

Bewegen op recept

Blessurepreventie

ronnie@heuvelrugsportiefengezond.nl

Wilco

Buurtsportcoach Leersum

Sportspeeltuin Leersum

Verenigingsondersteuning

Sportcongres

wilco@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ilse

Beweegmenu voor het onderwijs

BSO

Clubkadercoach

Philadelphia

ilse@heuvelrugsportiefengezond.nl

Tom

PR en Communicatie

Sportcongres

Wandelchallenge

tom@heuvelrugsportiefengezond.nl