Wilt u meer informatie?
Neem dan contact met ons op.

Kantoorlocatie:

SCC de Binder

Hoflaan 29

3956 ED Leersum

Volg ons

Ruben

Teamleider

JOGG-regisseur

Wandelchallenge

ruben@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 – 34 94 62 20

John

Buurtsportcoach Maarn/Maarsbergen

Sjors Sportief

Bewegen Op Recept (BOR)

Gezonde Leefstijl Interventie (GLI)

john@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 – 44 31 08 11

Simonetta

Buurtsportcoach Amerongen/Overberg

Jeugd Sport en Cultuurfonds

Gezonde sportkantine/school

simonetta@heuvelrugsportiefengezond.nl

Gert

Buurtsportcoach Driebergen

Beweegmenu voor het onderwijs

Jeugd Sport en Cultuurfonds

Coördinatie Lichamelijke Opvoeding

gert@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 – 11 96 97 71

Wilco

Buurtsportcoach Leersum

Sportcongres

wilco@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ilse

Buurtsportcoach Doorn

Aangepast Sporten

Beweegmenu voor het onderwijs

Clubkadercoach

ilse@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 – 42 98 15 38

Tom