Wilt u meer informatie?
Neem dan contact met ons op.

Kantoorlocatie:

SCC de Binder

Hoflaan 29

3956 ED Leersum

Volg ons

Ruben

Teamleider

Wandelchallenge

ruben@heuvelrugsportiefengezond.nl

06 – 34 94 62 20

Patrick

JOGG-regisseur

Gezonde sportkantine

Gezonde school

patrick@heuvelrugsportiefengezond.nl

John

Buurtsportcoach Maarn/Maarsbergen

Sjors Sportief

Quarijn

Bewegen op recept

john@heuvelrugsportiefengezond.nl

Simonetta

Buurtsportcoach Amerongen/Overberg

Jeugd Sport en Cultuurfonds

Gezonde sportkantine

simonetta@heuvelrugsportiefengezond.nl

Gert

Buurtsportcoach Driebergen

Beweegmenu voor het onderwijs

Jeugd Sport en Cultuurfonds

Coördinatie Lichamelijke Opvoeding

gert@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ronnie

Aangepast sporten

Bewegen op recept

Blessurepreventie

ronnie@heuvelrugsportiefengezond.nl

Wilco

Buurtsportcoach Leersum

Sportcongres

wilco@heuvelrugsportiefengezond.nl

Ilse

Buurtsportcoach Doorn

Beweegmenu voor het onderwijs

Buiten Schoolse Opvang

Clubkadercoach

Philadelphia

ilse@heuvelrugsportiefengezond.nl

Tom

PR en Communicatie

Sportcongres

tom@heuvelrugsportiefengezond.nl